Žalgirise mehed (rohelises) olid Madridi mängijatest üle. Foto: EPA/Scanpix
17. oktoober 2019, 22:12

HEA TÖÖ! Žalgiris avas Euroliigas viimaks võiduarve

Korvpalli Euroliiga kolmandas mängudevoorus sai lõpuks silmad pähe ka Baltimaade au ja uhkus Kaunase Žalgiris, kes alistas koduväljakul Madridi Reali 86:73.

Žalgiris võitis avaveerandi 18:15 ning poolajal mindi riietusruumidesse leedulaste 38:34 eduseisus. Kolmandal veerandajal õnnestus Realil omakorda 60:57 juhtima minna, kui lõpp kuulus kindlalt peoperemeestele, kes võtsid 86:73 võidu.

Žalgirise mänguvankrit vedas Zach Leday, kelle arvele kogunes lõpuks 26 punkti ja 9 lauapalli. Nigel Hayes lisas omalt poolt 15, Marius Grigonis 13 ja Edgaras Ulanovas 10 silma. Madridi klubi resultatiivseim oli Anthony Randolph 15 punktiga.

Võidulainel jätkab ka Moskva CSKA, kes alistas rivaali Moskva oblasi Himki 99:86. Mike James tõi võitjatele 28 punkti, Himkit vedas traditsiooniliselt Aleksi Šved 25 punktiga.