Olümpia

OHHOO! Golfilegend Tiger Woods unistab Tokyo olümpiamängudest 

Toimetas Mart Treial, 18. oktoober 2019, 19:16
Tiger Woods.Foto: USA TODAY SPORTS / SCANPIX
Golfilegend Tiger Woods (43) teatas, et tema järgmine suur eesmärk on kvalifitseeruda järgmisel suvel toimuvatele Tokyo olümpiamängudele.

Golf naasis olümpiakavva alles kolme aasta eest Rio de Janeiros, kuid Woods maadles tol ajal vigastusega. Nüüd soovib ta selle tühimiku oma karjääris täita.

Tõsi, ülesanne pole lihtne, sest OMile pääsevad automaatselt maailma edetabeli 15 paremat meest ja naist, kuid seejuures tuleb arvestada OMile iseloomulikku kvooti. Ühest riigist pääseb võistlema maksimaalselt neli sportlast.

Woods hoiab praegu maailma edetabelis 9. kohta, kuid on alles paremuselt kuues ameeriklane. 

"Olümpiakoondisesse pääsemine on minu suur eesmärk," sõnas Woods uudisteagentuurile Reuters. "Ma ei näe endal palju muid variante kui järgmine aasta. 

Tokyole järgneva olümpia ajal olen juba 48aastane. On pagana keeruline olla selles vanuses üks USA paremaid."

Ta lisas: "Külastasin esimest korda olümpiamänge, kui need toimusid Los Angeleses (1984 - M.T.). Nüüd on mul võimalus olla osa olümpiast, sest golf võeti kavva. See on tähtis mängijatele ja oluline verstapost ala kasvamise juures.

Golf on muutunud niivõrd globaalseks, seega on olümpiamängude kavva lisandumine suurepärane laiendus. Mulle meeldiks sellest osa saada."

Samal teemal

15. aprill 2019, 19:41
LEGEND! Tiger Woords naasis troonile: „Mu karjääri raskeim hetk oli siis, kui ma ei teadnud, kas mul õnnestub kunagi veel valudeta elada.“
24. september 2018, 22:00
Väljasurnud Tiger ärkas uuesti ellu: see on kuradima hea tunne

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee