WRC

Kihlatu poolt petetud Latvala: stressirohke aeg küll, aga tahan Tänaku maailmameistriks aidata (3)

Ohtuleht.ee, 19. oktoober 2019, 16:27
Jari-Matti Latvala soovib eluga edasi minna ja rallile keskendudaFoto: AFP/Scanpix
Viimastel nädalatel on Soome ralliässa Jari-Matti Latvala eraelu olnud rallimaailmas üheks põhiteemaks, kuid soomlase väitel on ta teemast üle saamas ning valmis keskenduma täielikult rallile.

Latvala tunnistas WRC ametlikule veebilehele, et on palju läbi elanud ning kahetseb, et sama on pidanud tegema ka tema pere, sõbrad ja Toyota rallitiim, kuid siht kaheseks viimaseks MM-etapiks on sellegipoolest kõrge.

„Me peame meeskondlikku MM-tiitlit kaitsma ning aitama võimalusel Ott Tänak maailmameistriks,“ kommenteeris Latvala. „Te teate kõik, et autoralli on minu elus kõige olulisem ja ma ei saa lasta end segada. Soome ajalehed on minu suhtest alati kirjutanud, ent nüüd veetsin tõesti kaks päeva enamasti telefoni otsas, et kõike selgitada. See oli väga stressirohke.“

Soome kõmuväljaanne Seiska kirjutas oktoobri alguses, et rallisõitja Latvala kihlatu Maisa Torppa on kevadest saati teda ühe Soome IT-firma juhiga petnud. Pikalt oli see Soome meediaväljaannete meelisteemaks, ent huvi rauges, kui Latvala teatas eelmisel nädalal, et pulm on tühistatud.

Samal teemal

15. oktoober 2019, 10:15
Jari-Matti Latvala: tahan oma karjääri päästa, mul on ka plaan B
14. oktoober 2019, 19:00
Kas süüdi on halastamatu kõmumeedia? Purunenud armastus võib kaudselt lõpetada Latvala karjääri
14. oktoober 2019, 13:44
MIDAGI UUT! Soome rallistaarile väidetavalt sarvi teinud naine: mingit petmist pole olnud, armastame teineteist nii palju, et otsustasime lahku minna
13. oktoober 2019, 18:06
Latvalat petnud ekskihlatu elu läheb muretult edasi, nagu poleks midagi juhtunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee