Veracruzi Leobardo Lopez (paremal) vaatab rahulikult pealt, kuidas Tigresi Eduardo Vargas palliga toimetabFoto: AFP/Scanpix
19. oktoober 2019, 18:27

VIDEO | Enneolematud kaadrid: protesti märgiks mängimast keeldunud klubi puur taoti segamatult täis (3)

Mehhiko jalgpalli kõrgliigas nähti uskumatud kaadreid kui oma klubi juhtkonna vastu protesteerinud Veracruzi mängijad keeldusid end esimestel minutitel liigutamast.

Kuna klubi on juba kuid mitmele mängijale palgaraha võlgu, otsustasid Veracruzi pallurid kohtumises Tigresi vastu protesti märgiks end platsil mitte liigutada.

Esimesel minutil liitusid protestiseisakuga ka Tigresi mehed, ent lõpuks hakati palle sisuliselt kaitseta seisnud Veracruzi väravasse taguma. Kui Veracruz oli kaks palli oma võrgust välja noppinud, otsustati taas liigutama hakata. Tigres võitis kohtumise lõpuks 3:1.

Mehhiko kõrgliigas on protesteerinud Veracruz kindlalt viimasel kohal – 13 mänguga on kogutud vaid neli viigipunkti. Tigres hoiab 23 silmaga kolmandat kohta.