Cristiano Ronaldo.Foto: Reuters/Scanpix
20. oktoober 2019, 10:40

Järjekordse tähiseni jõudnud Ronaldo aitas Juventuse napi võiduni

Eile õhtul toimunud Itaalia meistriliiga kaheksanda vooru kohtumises oli võidukas tiitlikaitsja Torino Juventus, kes alistas kodus Bologna tulemusega 2:1.

Skoori tegi 19. minutil lahti Cristiano Ronaldo, kellele oli see Itaalia liigas 25. tabamuseks. 38 kohtumisega selle saavutuseni jõudnud portugallasest on ajaloos kiiremini nii palju väravaid löönud Vincenzo Montella (31 mängu), Brasiillasest nimekaim Ronaldo (32), Diego Milito (33) ja Andrei Ševtšenko (33).

26. minutil suutis viigi jalule seada Bologna keskkaitsja Danilo, kuid teise poolaja alguses taastas Juventuse edu Miralem Pjanic.

Lõpu eel tuli tiitlikaitsjal õnne tänada, et suudeti kolme punktiga lahkuda. Esmalt tabas Federico Santanderi pealöök latti, jätkuolukorras suutis 41aastane Gianluigi Buffon tõrjuda 80. minutil mängu sekkunud ründaja käärlöögi.

Kaheksa vooruga 22 punkti kogunud Juventus jätkab liidrina, neist mängu vähem pidanud Milano Inter hoiab 18 silmaga teist kohta. Ragnar Klavani koduklubi Cagliari, kes täna SPALi võõrustab, on 11 punktiga seitsmes.