WRC

Ogier on enne Kataloonia rallit enesekindel: oleme asfaldil paremad! (4)

Ohtuleht.ee, 20. oktoober 2019 11:49
Sebastien Ogier.Foto: AFP/Scanpix
Autoralli MM-sarja käimasoleval hooajal teist kohta hoidev Sebastien Ogier usub, et ettevalmistus eelviimaseks etapiks on kulgenud hästi. Selleks, et 28 punktiga Ott Tänakule kaotav Citroeni piloodi tiitlilootused säiliksid, peab prantslane esinema sisuliselt veatult ja lootma õnnele.

35aastane Ogier’ väitel ollakse enne Kataloonia rallit paremas seisus kui varem. 

“Olen kindel, et suudame asfaldil palju kiiremad olla, viimased testid on läinud kõvasti paremini. Siiski näitavad ainult meie ja konkurentide ajad, kas oleme piisavalt arenenud,” vahendas Citroeni piloodi sõnu Prantsuse väljaanne AUTOhebdo.fr.

Prantslasele sekundeeris Citroeni pealik Pierre Budar. 

“Loomulikult on see etapp meile äärmiselt tähtis, kui tahama jätkuvalt tiitli eest võidelda. Kuigi oleme siin (Kataloonias) viimasel kahel korral triumfeerinud, siis ka selleks korraks oleme väga tõsiselt valmistunud, olles rohkem motiveeritud kui varem."

"Katsetel panime rohkem rõhku asfaldile ning paistab, et oleme suuri edusamme teinud. Siiski saame sellest kinnitust alles siis, kui võidukihutamine pihta hakkab. Kuigi kruusakattel saaks alati olla kiiremad, oleme me ka seal kõvasti paremaks läinud,” sõnas Budar.

Citröen oli Kataloonias edukas kahel viimasel aastal: ülemöödunud hooajal triumfeeris Kris Meeke, eelmisel korral aga Sebastien Loeb. Et säiliksid tiitlivõimalused, peab meeskonna piloot võitma ka sel korral. 

“Mulle väga meeldib see ralli ja kavatsen selgi korral palju punkte koguda. Muud varianti pole, peame Otilt punkte tagasi võitma, et lootust elusana hoida,” lausus Ogier.

Esikolmik enne kaht viimast etappi:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee