Viljandi TulevikFoto: Viljandi JK Tulevik/Facebook
20. oktoober 2019, 15:07

Vahetusest sekkunud ründaja tegi kübaratriki ja kergitas tabeli alumises otsas paiknevat Viljandit koha võrra

Premium liiga 33. vooru kohtumises alistas Viljandi Tulevik võõrsil Tartu Tammeka 3:1. Mängu kangelaseks osutus teisel poolajal vahetusest sekkunud Indrek Ilves, kes sai hakkama kübaratrikiga.

Tamme staadionil toimunud kohtumises läks kodumeeskond 37. minutil Reio Laabuse tabamusest juhtima. Poolajapausile kaotusseisus läinud Viljandi tõi mängu Ilvese ning otsus õigustas end.

62. minutil seadis ta jalule viigi, kümme minutit enne lõppu viis külalised juhtima. Enne lõppu sai ründaja veel ühe värava kirja, vormistades kübaratriki ja lõppseisu.

Võit oli Viljandile väga oluline, sest enne kohtumist paikneti tabelis kaheksandal koha, edestades kõigest silmaga Tallinna Kalevit, kes praeguse seisuga peab hakkama üleminekumänge mängima. Nüüd tõusti aga mööda FC Kuressaarest seitsmendale kohale.

Täna kell 15.00 võõrustab Hiiu staadionil Nõmme Kalju liiga liidrit FC Florat. Peaksid külalised võitma, kindlustavad nad meistritiitli.