Rolands Šmits. Foto: Euroleague
25. oktoober 2019, 08:21

VIDEO | Läti korvpalluri imeline õhulend Euroliigas ajas kommentaatori pöördesse

Korvpalli Euroliigas jätkab kaotuseta Barcelona, eile hilisõhtul saadi võõrsil 73:65 jagu Belgradi Crvena Zvezdast.

Pärast napilt kaotatud avapoolaega tegi Barcelona sotid selgeks kolmanda veerandajaga, mis võideti 24:13. Hispaania klubi kasuks viskas Nikola Mirotic üleplatsimehena 21 punkti.

Aga ka kõigest kaheksa minutit mänginud Rolands Šmits jättis matšile meeldejääva märgi. Lätlane lõpetas Barcelona kiirrünnaku vägeva õhulennuga, mis pani kommentaatori imestusest õhku ahmima.

Kuigi 24aastane Šmits ei kuulu meeskonna põhitegijate sekka, on ta sarnaste sooritustega säranud varemgi. Nädal tagasi realiseeris ta efektselt korvi kohale antud söödu. Seni on ääremängija arvel kolmes matšis keskmiselt ligi viie mänguminutiga 5,3 punkti.

Teiste eilsete matšide tulemused:

Peterburi Zenit - Ateena Panathinaikos 79:89
Istanbuli Anadolu Efes - Madridi Real 76:60
Tel Avivi Maccabi - Valencia 76:63
Müncheni Bayern - Moskva Himki 74:87

Täna peetakse ülejäänud neljanda vooru kohtumised. Eriti teraselt tuleb silma peal hoida Kaunase Žalgirisel, kelle särgis võib debüüdi teha Kerr Kriisa.