VÕIMAS! 18aastane Kriisa murdis 15 000 pealtvaataja eest Žalgirise eest platsile ja sai käe valgeks (3)

Ohtuleht.ee, 25. oktoober 2019 21:59
Kerr Kriisa.Foto: Martin Ahven
18aastane Eesti korvpallur Kerr Kriisa tegi ajalugu ning pääses Kaunase Žalgirise särgis Euroliigas väljakule. Leedus peetud kohtumises saadi 15 000 fänni ees 70:56 jagu Villeurbanne'i Asvelist.

Peareener Šarunas Jasikevičius saatis Kriisa võitlustulle viimase veerandi lõpus. Lõpuks sai ta platsil mütata kaks minutit ja üheksa sekundit ning tabas kahest vabaviskest ühe. Seega tegi ta ajalugu mitmel rindel: esimene matš Euroliigas ja esimene punkt!

Varem on eestlastest Euroliigas platsil käinud veel Martin Müürsepp, Tanel Tein, Janar Talts, Kristjan Kangur ja Siim-Sander Vene.

Standings provided by Sofascore LiveScore

25.09.2019
VIDEO | Läti korvpalluri imeline õhulend Euroliigas ajas kommentaatori pöördesse
24.09.2019
ÄGE! Jasikevičius kutsus Kerr Kriisa Euroliiga mänguks koosseisu, eestlane tegi soojenduseks ilusa partii
18.09.2019
VIDEO | HEA TÖÖ! 26 punkti toonud Kriisa viskas lisaajal üliolulised korvid
13.09.2019
VIDEO | VALUS KAOTUS! Eestlane eksis rünnakul, vastane tabas viimasel sekundil poolelt väljakult võiduviske