WRC

Müsteerium: väidetavalt varastati reedel Tommi Mäkineni mobiiltelefon (4)

Ohtuleht.ee, 26. oktoober 2019, 12:57
Tommi Mäkinen.Foto: AFP/Scanpix
Reede õhtul avaldas portaal Autosport väite, et Ott Tänak lahkub Hyundai meeskonnast ja liitub järgmisel hooajal hoopis Hyundaiga.

Uudis külvas kõvasti segadust ning ükski asjaosaline midagi ei kinnitanud. Otseselt ei lükatud väidet ka ümber. Tõsi, Hyundai boss Andrea Adamo ütles, et temaga pole Tänak midagi allkirjastanud, kuid otsad jäid lahtiseks, kas keegi teine Adamo tiimist on Tänakuga midagi kokku leppinud.

Samal teemal

Nüüd aga väidab väga populaarne Twitteri-konto Rallirinki / Teemu, et enne uudise päevavalgele tulekut varastati Toyota juhi Tommi Mäkineni telefon. Ta viitab, et info pärineb Soome ajalehelt Kesksuomalainen.

Mäkinen ise andis eile kommentaari Iltalehtile ja väidetavat röövi ei maininud: „Ma ei oska midagi lisada. Ei tea, kui tõsised need jutud on. Kui see on tõsi, siis on need meie jaoks halvad kuulujutud. Kui Ott peakski Hyundaiga liituma, oleksin pettunud, sest olen selle poolt, et igas meeskonnas võiks olla üks tippsõitja. Adamo on öelnud, et teda ei huvita muu, kui oma tiimi juhtimine. Mina vaatan aga suuremat pilti. Kindlasti pole ideaalne, kui kaks tugevat tegijat samas meeskonnas sõidaks.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee