BC Kalev/Cramo.Foto: Tiit Tamme
26. oktoober 2019, 17:50

KAHJU! Kolmandal veerandajal ohjad haaranud Kalev vajus lõpus ära ning kaotas võõrsil Venemaa klubile

BC Kalev/Cramo kolmemänguline võiduseeria VTB Ühisliigas katkes, võõrsil jäädi tulemusega 74:85 alla Permi Parmale.

Mängule raske alguse teinud Kalev jäi avaveerandi järel 16:23 taha, kuid poolajapausile minnes oli vahe vähenenud kolmele punktile: 34:37. Kolmas veerandaeg kuulus Eesti meistriklubile, otsustavale neljandikule mindi 62:56 eduseisus. Viimase kümne minutiga viskas Parma aga 29 silma külaliste 12 vastu ning lõpuks vormistati 11punktiline võit.

Kalevlastest olid parimad Aigars Škele ja Kristjan Kitsing, mõlema mehe kontole kogunes 18 silma. Kyle Vinales lisas 17 punkti. Permi klubi eest tõi möödunud hooajal Kalevisse kuulunud Arnett Moultrie 19 silma.

Parma sai kolme kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu, Kalevil on kirjas kolm võitu ja kaks kaotust. Eesti meistriklubiga on sama saldo peal tiitlikaitsja Moskva CSKA. Juhib täisedu viie võiduga Himki.

Järgmise kohtumise peab Kalev 10. novembril, kui sõidetakse külla Saraatovi Avtodorile.