Siim-Sander Vene viskel.Foto: @pallvarese/Facebook
28. oktoober 2019, 09:01

VIDEO | Vinge partii teinud Siim-Sander Vene ja Varese püsivad tugevas Itaalia liigas kõrges mängus

Siim-Sander Vene koduklubi Varese alistas Itaalia kõrgliiga matšis kodusaalis kindlalt 102:78 Brindisi.

Varese kallutas kohtumise enda kasuks juba esimese poolajaga, mis võideti 50:36. Järgmisel 20 minutil edu muudkui kasvatati, võitjas kordagi kahtlust ei tekkinud.

Kindlalt põhitegijate sekka kuuluv Vene tegi taas soliidse partii. Ääremängija oli platsil 29 minutit, visates 12 punkti, hankides kuus lauapalli ja jagades koguni seitse resultatiivset söötu. Meie mehe viie matši keskmine on 10,6 silma, 4,8 lauda ja kolm tulemuslikku söötu.

Varese on hooaega hästi alustanud: kolme võidu ja kahe kaotusega hoitakse kuuendat kohta. Ühe mängu enam pidanud Brindisi on neljas, ainsana püsib kaotuseta Bologna Virtus.

Eriti edukalt ei lähe aga Henri Drelli koduklubil Pesarol. Eile õhtul teeniti hooaja viies kaotus, kodusaalis jäädi kindlalt 65:90 alla Reggio Emiliale. Drell tegi oma Itaalia karjääri kõige nigelama partii, visates 12 minutiga vaid kaks punkti.