WRC

Tänaku ja Järveoja pidulik vastuvõtt toimub pärast hooaja lõppu 

Ohtuleht.ee, 28. oktoober 2019 19:59
Ott Tänak (paremal) ja Martin Järveoja. Foto: EPA/Scanpix
Eesti Autospordi Liit andis teada, et nädalavahetusel autoralli maailmameistritiitli kindlustanud Ott Tänak ja Martin Järveoja ametlik vastuvõtt kodumaal leiab aset pärast hooaja lõppu. 

"Möödunud nädalavahetusel kirjutasid Ott Tänak ja Martin Järveoja ennast igaveseks nii Eesti kui ka maailma autospordi ajalukku. Üheksanda riigina maailmas saame üheskoos tähistada ja tunda rõõmu Oti ja Martini esimesi autoralli maailmameistritiitleid sõitjate ja kaardilugejate arvestuses.

Samal teemal

WRC sarja 2019. aasta viimane etapp toimub kolme nädala pärast Austraalias, kus võitlus meeskondliku tiitli nimel saab suure tõenäosusega olema veelgi pingelisem ja tihedam ning värsketel meistritel saab olema selles väga suur ja oluline roll.

Ott ja Martin teevad suure kummarduse kõikide fännide, toetajate ja kaasaelajate ees! See, mismoodi elati kaasa nii Hispaanias kohapeal kui ka kodus ja mujal maailmas, oli midagi väga erilist. Suurest saavutusest hoolimata ei ole meeste jaoks töö veel lõppenud ja pühendunud sportlastena soovivad nad anda endast parima ka meeskondliku tiitli võitluses. Seetõttu ei toimu ka sangarite kojujõudmisel ametlikku vastuvõttu ja mehed soovivad üheskoos peredega minna koju, et veeta koos see vähene aeg, mida tihe võistluskalender neile võimaldab.

Tänusõnad ja kummardused kõikidele asjaosalistele antakse edasi aasta lõpus, kui on selgunud ja kinnitatud tulemused ka meeskondlikus arvestuses," kulges alaliidu pressiteade. 

Samal teemal

15.09.2020
Tänakut kõige raskemal ajal aidanud Oleg Gross: tõmbasin isegi oma poja mõneks aastaks rallist tagasi, kaalukauss oli kindlalt Oti poole!
28.09.2019
Kultuuriminister: riik peab MM-tiitli võitnud Tänakut ja Järveoja vääriliselt premeerima
28.09.2019
Ott Tänaku isa: see kõik ei ole veel väga kohale jõudnud
28.09.2019
Toyota president õnnitleb tiitli puhul Tänakut ja kogu Eesti rahvast, kuid ei luba hooaja viimasel rallil latti alla lasta