WRC

Miks saabusid Tänak ja Järveoja kodumaale salaja ja uhke vastuvõtuta? (9)

Jarmo Jagomägi, 30. oktoober 2019, 08:19
VÄIKE HINGETÕMME! Ott Tänak tänas pärast triumfi küll tuhandeid Katalooniasse reisinud rallifänne, kuid kodumaal ta pöidlahoidjate ette esialgu ei astunud. Vääriline pidu ei jää siiski pidamata, kuid enne peab eestlane töö lõpuni viima. Foto: Reporter Images / EPA

Maarjamaa rallipaarile Ott Tänak-Martin Järveoja elavad kaasa sajad tuhanded eestlased. Eelmisel pühapäeval lõppes pikk ootus ning meie mehed krooniti maailmameistriteks. Kodumaale naasti aga vargsi ning lennujaama vipialas said neid tervitada vaid lähedased. Spordisõbrad küsivad: miks nii?

„Suurest saavutusest hoolimata ei ole meeste jaoks töö veel lõppenud ja pühendunud sportlastena soovivad nad anda endast parima ka meeskondliku tiitli võitluses. Seetõttu ei toimu ka sangarite kojujõudmisel ametlikku vastuvõttu. Nad soovivad üheskoos peredega minna koju, et veeta koos vähene aeg, mida tihe võistluskalender võimaldab,“ seisis Eesti autospordi liidu (EAL) pressiteates.

Rallimeeste põhjendus on mõistetav, kuid mõne nädala pärast on suurim emotsioon ja õnnejoovastus juba veidi lahtunud. Kas Tänak võinuks Tallinna lennujaamas vähemalt korraks rahva ette tulla, et pöidlahoidjate marulist aplausi kuulata? EALi spordidivisjoni juht Kuldar Sikk selgitas Õhtulehele täpsemalt, miks uhke vastuvõtt ära jäi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. oktoober 2019, 18:59
STATISTIKAPOMM | Maailmameister Tänaku ülivõimas aasta numbrites

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee