Karl Jakob Hein Arsenali põhimeeskonna treeningul.Foto: Getty Images
2. november 2019, 11:03

HEA TÖÖ! 17aastane Eesti väravavaht tegi Arsenali eest korraliku mängu ja aitas klubil alistada suurima rivaali

Londoni Arsenalis mängiv 17aastane väravavaht Karl Jakob Hein täitis puuriluku kohustusi kõik 90 minutit ja aitas U23 meeskonnal alistada tulemusega 3:1 Tottenham Hotspuri eakaaslased.

Eestlane tõrjus juba avaminutitel Armando Shashoua lähilöögi, 38. minutil viis Arsenali noored juhtima Robbie Burton. Teisele poolajale mindi kaheväravalises eduseisus, kuna esimese kolmveerandtunni üleminutitel oli täpne Trae Cole, kirjutab Soccernet.ee.

Teise poolaja alguses pareeris Hein taas Harvey White'i kauglöögi, kuid 76. minutil sai White siiski oma tahtmise. Viimane sõna jäi aga Arsenalile, esimesel üleminutil jõudis Nathan Tormey pärast enda lööki ise esimesena väravavahist tagasi põrkunud pallini ja vormistas lõppseisu.