Lionel Messi ja Barcelona pidid tunnistama vastase paremust. Foto: JOSE JORDAN/AFP
2. november 2019, 21:00

VIDEO | GIGANDID LANGESID: Barcelona ja Müncheni Bayern said koduliigas häbiväärsed kaotused

Euroopa jalgpalli kahe gigandi jaoks oli täna must päev. Nii Barcelona Hispaanias kui ka Müncheni Bayern Saksamaal, said koduliigas häbiväärse kaotuse.

Barcelona jaoks algas kõik hästi, sest võõral väljakul pääseti Lionel Messi 38. minuti väravast Levante vastu 1:0 juhtima. Teise poolaja keskel aga laguneti täielikult ning võõrustajad teenisid 61., 63. ja 68. minuti väravatest 3:1 võidu.

Bayerni jaoks hakkas aga matš kiiva kiskuma kohe algusest, võõrsil leiti end 33. minutiks Frankfurti Eintracht vastu 0:2 kaotusseisust. Varsti õnnestus Robert Lewandowskil üks tagasi lüüa, kuid viimaseks päikesekiireks see jäigi.

Teisel poolajal põrutas Eintracht Bayerni võrku veel kolm palli, teenides võimsa 5:1 võidu.

Vaatamata kaotusele säilitas Barcelona liigatabelis esikoha. Tõsi, Madridi Real võõrustab täna kell 22 Betisi ning võib kibedast rivaalist mööduda.

Bayerni seis on aga tunduvalt kehvem. 18 vooru järel ollakse alles neljandad.