Henri Anier.Foto: Martin Ahven
3. november 2019, 13:30

Henri Anier on Koreas püssi paukuma saanud: värava löömiseks kulus kümmekond minutit

Henri Anier, kellel vahepeal ligi pooleaastane väravapõud oli, on Lõuna-Korea esiliigas mänguvormi leidmas. Täna kulus vahetusest sekkunud ründajal kümmekond minutit, et jalg valgeks saada.

Anier viis Suwoni 90+2. minutil Ansani Greenersi vastu 1:0 juhtima. Kohtumise üleaja jooksul jõudis veel Greeners viigistada ja eestlase koduklubi 2:1 võiduvärava lüüa, kirjutab Soccernet.ee

Liigatabelis paikneb Anieri leivaisa enne viimast vooru kümne meeskonna seas kaheksandal kohal. Viimases voorus on Suwonil teoreetiliselt võimalik tõusta kuuendaks.

Loe edasi Soccernet.ee-st.

Anier oli täpne ka üle-eelmises voorus, tol korral aitas ta meeskonnal välja võidelda viik.