Ragnar Klavan.Foto: PA Images/Scanpix
3. november 2019, 15:27

SUPER! Klavan ja Cagliari alistasid tugeva vastase ning tõusid liigas viiendaks

Täna toimunud Itaalia meistriliiga 11. vooru kohtumises alistas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari võõrsil Atalanta tulemusega 2:0. Algkoosseisust mängu alustand Eesti koondise kapten tegi kaasa kõik 90 minutit.

Cagliari asus kohtumist juhtima 32. minutil, kui Mario Pasalic omavärava lõi. Seitse minutit hiljem jäi Atalanta vähemusse, sest nende ründav poolkaitsja Josip Ilicic sai punase kaardi. Teisel poolajal viis Cagliari kahe väravaga ette Christian Oliva, kes Giovanni Simeonelt söödu sai ja nahkkera 58. minutil üle joone saatis.

Sel nädalal meistriliigas juba teise võidu saanud Cagliari tõusis seitsmendalt kohalt viiendaks, meeskonnal on koos 21 punkti. Sama palju on kogunud täna alistatud vastane, kes hoiab neljandat kohta. 22 silmaga on kolmas AS Roma.

Meistrite Liigasse pääsevad automaatselt neli paremat võistkonda. Viiendana lõpetav meeskond kvalifitseerub Euroopa Liiga alagrupiturniirile, kuues peab alustama mänge eelringidest.

Liidrina jätkab Torino Juventus, kel on 11 vooru järel koos 29 silma. Eile alistati keskkaitsja Matthijs de Ligti 70. minutil löödud väravast võõrsil FC Torino. Teisel kohal on 28 punktiga Milano Inter, kes jäi eile Bologna vastu teisel poolajal kaotusseisu, kuid Romelu Lukaku suutis esmalt 75. minutil viigi jalule seada ning seejärel üleminutil penaltist võit kindlustada.