Saimon Sutt (palliga).Foto: Sonja Proell/Pictorial
3. november 2019, 14:36

HEA TÖÖ! Saimon Sutt tegi Austria kõrgliigas korraliku partii ja aitas meeskonna võidule

Esimese Eesti korvpallurina Austrias mängiv Saimon Sutt tegi suurepärase mängu ja aitas Oberwarti Gunnersil koduväljakul alistada Pölten tulemusega 83:71.

Esimese veerandi lõpuks oli eestlase koduklubi sisse teinud seitsmepunktilise edu, poolajapausile mindi seisul 46:39 ehk vastast lähemale ei lastud. Otsustava neljandiku eel näitas tabloo 66:58 ning viimase kümne minutiga suurendati vahet veelgi, vormistades 12-punktilise võidu.

Pingilt sekkunud Sutt sai 23 minutiga kirja 17 punkti (kahesed 6/8, kolmesed 1/4, vabavisked 2/2), kolm lauapalli, viis resultatiivset söötu ning üks viskeblokeering ja kaks isiklikku viga, kirjutab Korvpall24.ee.

Oberwarti resultatiivseimad olid Renato Poljak ja Andrius Mikutis 18 silmaga. Pölteni parimana viskas Philip Jalalpoor 30 punkti.

Oberwart, kel kirjas neli võitu ja üks kaotus, peab järgmise kohtumise laupäeval, kui sõidetakse külla täisedu viie võiduga jätkava Klosterneuburgi Dukes'ile.