Kyle Vinales oli Rakveres pidurdamatu. Foto: Tiit Tamme
6. november 2019, 20:44

Tarvas võitles südilt, kuid suur Kalev võttis teise poolajaga oma

Korvpalli Eesti-Läti liigas läksid Rakveres vastamisi kohalik Tarvas ja valitsev Eesti tšempion Kalev/Cramo. Pealinna meeskond noppis lõpuks kindla 95 : 72 võidu.

Tegelikult võitles Tarvas esialgu päris südilt: avaveerand kaotati 14 : 25, kuid poolajapausile mind vaid kolmepunktises kaotusseisus. Cramo näitas võimu kolmandal veerandil, mis võideti 28 : 13 ja seejärel Tarvas enam tagasi mängu ei pääsenud.

Võitjate poolelt tegi särava etteaste Kyle Vinales, kes tõi 28 minutiga 24 punkti. Aigars Škele lisas 14 ja Jonathan Leon Holton 13 silma. Rakvere parim oli endine kalevlane Rain Veideman, kelle arvele jäi 18 punkti.

Kalev on seitsmest senipeetud kohtumisest võitnud kuus, Rakverel on kirjas kolm võitu ja neli kaotust. Kaotuseta püsivad Riia VEF (6 mängu) ja Ogre (7 mängu)