WRC

Mäkinen kuuldustest, et Märtin teenis Toyotas ropu hüüdnime: ma tean, kellelt see tulla võis (42)

Ohtuleht.ee, 7. november 2019, 09:06
Tommi Mäkinen.Foto: Alar Truu
Eesti Ekspress kirjutas eile, et Ott Tänaku abiline Markko Märtin teenis Toyota rallitiimis endale inetu hüüdnime – Maarjamaa rallilegendi kutsuti suureks v***ks, kuna temaga oli Tänaku lepingu asjus raske läbi rääkida.

Soome väljaanne Ilta-Sanomat võttis ühendust Toyota tiimipealiku Tommi Mäkineniga, kelle sõnul polnud tal aimugi, et Märtinile selline hüüdnimi väidetavalt pandi. Küll on tal aga aimdus, kes võis selle taga olla.

"See võis tulla meie ühelt pikaajaliselt mehaanikult. Ta on paras lõuapoolik, kes on pannud paljudele inimestele hüüdnimed. Ta mõtleb kõike naljaga ning seda ei peaks tõsiselt võtma," ütles neljakordne maailmameister.

Mäkinen lisas, et läbirääkimised Tänaku ja Toyota vahel kestsid "võib-olla veidi kauem kui tavaliselt". "Oleme harjunud palju otsekohesema stiiliga," märkis meie põhjanaaber.

Oktoobri lõpus Kataloonia MM-rallil koos kaardilugeja Martin Järveojaga maailmameistriks kroonitud Tänak liitus Jaapani autotootja tiimi asemel Hyundaiga, kellega ta sõlmis kaheaastase lepingu.

Autoralli MM-sarja lõppakord mängitakse Austraalias, kus sõidetakse 14.-17. novembrini.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee