(Vasakult:) Ragnar Klavan, Artur Ionita ja Paolo Farago.Foto: PA Images/Scanpix
10. november 2019, 15:23

VÄGEV! Klavan ja Cagliari purustasid Fiorentina ja tõusid Itaalias kolmandaks (1)

Itaalia meistriliigas on suurepärasesse hoogu sattunud Ragnar Klavani koduklubi Cagliari. Meeskonnal on käsil kolmemänguline võiduseeria, täna purustati kodupubliku ees Fiorentina tulemusega 5:2. Eesti koondise kapten tegi kaasa kõik 90 minutit.

Cagliari asus kohtumist 17. minutil, kui Radja Nainggolanilt söödu saanud Marko Rog mänguvahendi väravavahi seljataha saatis. Üheksa minutit hiljem duubeldas eduseisu Fabio Pisacane, enne poolajapausi lisas kolmanda tabamuse Giovanni Simeone.

54. minutil tegi seisuks 4:0 brasiillane Joao Pedro, päeva kolmanda väravasöödu sai kirja Nainggolan, kes mängib augustis Milano Interist laenulepingu alusel Cagliarisse siirdus. 11 minutit hiljem sai belglane ka ise jala valgeks.

Veerand tundi enne normaalaja lõppu sai avas väravaarve Fiorentina, kelle eest tegi skoori Dušan Vlahovic. 19aastane serblane lisas 87. minutil veel oma teise tabamuse.

Võiduga tõusis Cagliari kolmandaks, olles 12 vooruga kogunud 24 punkti. Juhib Inter, kel koos 31 silma, neist jääb kahe punktiga maha Torino Juventus, kel kohtumine vähem peetud. Mäng on varuks ka 22 silmaga neljandat kohta hoidev AS Roma, kes täna kell 19.00 Parmale külla sõidab.