KAHJU! Kalev/Cramo sai Ühisliiga viimaselt vastu näppe

Toimetas Karl Juhkami, 10. november 2019, 16:47
Kalevlased jäid sel korral Avtodori mängijate takistamisega hätta. Foto: Martin Ahven
Valitsev Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo sai VTB Ühisliigas valusa kaotuse, kui vandus 90:100 alla enne mängu idaliigas viimasel kohal olnud Saratovi Avtodorile.

Kalev alustas võõral väljakul hästi ning neljaminutilise mängu järel ilutses tablool nende 11:6 eduseis. Avaveerandi võitsid siiski peoperemehed 26:23 ning poolajapausile mingi samuti Avtodori 55:53 eduseisus.

Kolmandal veerandajal kärises vahe Kalevi poolt vaadatuna mitmel puhul kümne punkti peale, kuid otsustavad äraminekut võõrustajad siiski teha ei suutnud ja viimasele veerandile mindi vastu kõigest Avtodori kuuepunktilises  (80:74) eduseisus.

Kuigi kalevlased jõudsid Kyle Vinalese korvist kaheksa minutit enne lõppu veel ühe punkti peale (81:82), kuulus mängu lõpp kindlalt Avtodorile, kes sai lõpuks 100:90 võidu.

Kalevi resultatiivseimad olid Kristjan Kitsing ja Vinales 19 punktiga, Jonathan Holton lisas omalt poolt 13, Aigars Škele 12 ja Sander Raieste 11 punkti. Võitjate parim oli Isaiah Hicks 28 punktiga. STATISTIKA