Liverpooli mängijad rõõmustamas järjekordse värava üle. Foto: EPA/Scanpix
10. november 2019, 20:23

Liverpool tegi City'le uut ja vana ning kappas liigatabelis teistel eest ära

Valitsev Inglismaa jalgpallimeister Manchester City sai koduliigas juba tänavuse hooaja kolmanda kaotuse, kui jäi võõral väljakul 1 : 3 alla Liverpoolile.

Kohtumine algas väga tempokalt ning juba viiendal minutil nõudsid City mängijad Trent Alexander-Arnoldi käega mängu eest penaltit. Seda aga ei tulnud ning praktiliselt järgmisest rünnakust avas mänguskoori hoopis Liverpool, kui Fabinho 25 meetrilt teele saadetud kauglöök võrgus maandus.

Seitse minutit hiljem duubeldasid Jürgen Klopi hoolealused oma eduseisu, kui Mo Salah koksas väravasse Andy Robertsoni mõõdetud tsenderduse. Teise poolaja alguses virutas City võrku kolmanda palli Sadio Mane. City auvärav sündis mängu 78. minutil Bernardo Silva jalast.

Kaotusega jätkus City nukker seeria Anfieldil, nimelt võitsid nad Liverpooli nende kodustaadionil viimati 2003. aastal.

Tänastes varasemates mängudes oli Manchester United 3 : 1 üle Brighton & Hove Albionist. Punaste Kuradite eest olid täpsed Andreas Pereira ja Marcus Rashford, Davy Propper sai Brightoni särgis kirja omavärava. Külaliste auvärava lõi Lewis Dunk.

Võidurõõmu tundsid ka Wolverhampton Wanderersi pallurid, kes olid 2 : 1 üle Aston Villast.