Saimon Sutt.Foto: Gunners.at
11. november 2019, 18:52

SUPER! Sutt ja Oberwart alistasid Austrias lisaajal tugeva vastase ja tõusid liidriks

Esimese eestlasena Austrias mängiv korvpallur Saimon Sutt aitas oma koduklubil Oberwarti Gunnersil alistada võõrsil seni täiseduga olnud Klosterneuburgi Dukesi. Lisaajal saadud väärt võit tõstis meeskonna meistriliiga liidriks.

Dukes võitis esimese veerandaja 20:18, kuid poolajaks ilutsesid tablool numbrid 39:37 Gunnersi kasuks. Enne viimast neljandikku pääses kodumeeskond nelja silmaga ette, kuid normaalaja lõpuks oli seis viigiline. Viie lisaminutiga viskasid külalised 15 punkt Dukesi kaheksa vastu ja võtsid kokkuvõttes võidu tulemusega 81:74.

Väljakul 35 minutit rassinud Sutt sai kirja üheksa punkti. Neljandal veerandil tabas eestlane olulise kolmese, mis vähendas vahe kahele silmale. Tagamängija lisas veel neli lauapalli ja kaks resultatiivset söötu.

Võiduga tõusti seitsme vooru järel liidriks, senine esikohameeskond tõugati teisele positsioonile. Järgmise mängu peab Gunners 16. novembril, kui võõrustatakse Traiskircheni Lionsit.