Ilja Antonov.Foto: Alar Truu
11. november 2019, 20:12

HEA TÖÖ! Antonov ja Ararat said Armeenias hooaja suurima võidu

Ilja Antonovi koduklubi Ararat-Armenia sai kohalikus kõrgliigas hooaja suurima võidu, kui koduväljakul alistati tervelt 7:2 tabeli punane latern Jerevan.

Kodus mänginud Ararat-Armenia juhtis juba 26. minutiks 3:0 ning ehkki siis lubati vastastel üks värav tagasi lüüa, mindi poolajapausile ikkagi kindlas eduseisus. Teisel kolmveerandtunnil sahistati peagi veel kaks korda võrku, mille järel jõudsid korra sihile Jerevan. Enne lõppu saadi veel kaks tabamust kirja ning vormistati kindel võit, kirjutab Soccernet.ee.

Antonov sekkus mängu 59. minutil vahetusest. Hooaja kaheksanda võidu saanud Ararat-Armenia tõusis liidriks, olles 13 vooruga kogunud 26 punkti. Sama palju silmi on kirjas Jerevani araratil, kuid neil on kehvem väravate vahe. Tihedas tabelitipus hoiab 25 punktiga kolmandat kohta Širak, esikuuik mahub kuue punkti sisse.