WRC

Uus-Meremaa ralliäss pärast ärajäänud Austraalia etappi: minu karjäär WRCs on tõenäoliselt läbi 

Ohtuleht.ee, 12. november 2019 17:12
Hayden Paddon.Foto: AFP/Scanpix
Uusmeremaalane Hayden Paddon kardab, et kuna Austraalia ralli jäetakse metsatulekahjude tõttu ära, luhtus ka tema viimane võimalus teenida leping tulevaseks WRC hooajaks. 32aastane piloot on tänavu kaasa löönud vaid ühel etapil.

Paddon, kes viis aastat Hyundai meeskonnas kihutas, äsja lõppenud hooajaks lepingut ei teeninud. Uusmeremaalane leidis juulis võimaluse Soomes startimiseks, tema kasutatada usaldati M-Spordi Ford. Paraku tegi ta testipäeval avarii, mis jättis ta eelseisvast ja mitmest tulevasest etapist kõrvale.

32aastane ralliäss aga alla anda ei kavatsenud ja andis endast kõik, et taas teistega võidu kihutada saaks. Pingutused päädisid stardiga Walesi etapil, kus ta neljandal kiiruskatsel taas avarii tegi. 

Austraalia ralli oli Paddonile viimane tõsiseltvõetav võimalus tõestada meeskondadele enda väärtust. Uusmeremaalane tõdes pärast etapi ärajätmist, et sarjas jätkamine on väga ebatõenäoline. 

"Lootused WRCs jätkamiseks on nüüd veelgi väiksemad. Kindlasti on see päris masendav. See on meie kontrolli alt väljas. Me ei pääsenud kahele etapile, kuhu terve aasta olime püüdnud saada, vahendas Paddoni sõnu Uus-Meremaa uudisteportaal 1News.

2016. aastal MM-sarjas neljandaks tulnud piloot tunnistas, et kuigi alla anda ta ei kavatse, on karjäär ilmselt läbi. "On tõenäoline, et see oli meie viimane ralli ja kahju, et see nii lõppes," lisas Paddon.

Uusmeeremaalane andis Twitteri vahendusel teada, et kuigi tal on kahju, et Austraalia rallit ei toimu, leiab ta, et selle ärajätmine oli õige otsus. 

Samal teemal

04.09.2019
JÄLLE! WRC-sarja tagasi ihkav rallimees keeras taas auto kraavi
06.08.2019
Soomes auto maha kandnud ralliäss naaseb MM-sarja
09.07.2019
Hayden Paddon: töötan kõvasti, et piisav toetus koguda. See ei ole minu lõpp WRCs
29.06.2019
VIDEO | Saatuselt paremsirge saanud Paddon: autosport võib julm olla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee