Foto: Reuters/Scanpix
Level1.ee 14. november 2019 14:06
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Allan, Andri, Ragnar ja Sten tungivad sel nädalal lisaks kõrvadele ka te silmadesse. Uhiuues episoodis ei saa ülejäänud mehed aru, kuidas on Ragnar suutnud veeta 20 tundi „Death Strandingu“ tutorial alal. Sten on hämmingus Google Stadia üle, Andri uhkustab aga oma virtuaalsete rallitulemustega. Lisaks virisetakse Apple TV+ üle ning kiidetakse Disney+ esimest „Star Warsi“ sarja, mis on hangitud äärmiselt legaalsetel teedel.

Vaata saadet videos!

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Criitik 16. november 2019 14:55
PS! Õhtulehe kommentaaride tähemärkide arvu võiks suurendada. Tüütu on pikemat kommentaari juppidena postitada.
Criitik 16. november 2019 14:53
Aga nüüd peale viimast patchi tundub asi parem olevat. Crashe pole enam olnud. MP on aga väga fun ja enamus ajast veedangi seal. NFS Heat - hale rämps. Võtsin selle 10h triali pärast EA Accessi - kahetsen ja nutan seda raha taga. Isegi eelmine Payback oli parem. Uue NFS-i juhitavus on kohutav rämps. Ja vastan ka saate küsimusele - Peale TLOU 2 mängimist võin rahumeeli surra. :) Olge muhklid nohkarid edasi, Teie Kallis Criitik.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS