WRC

99protsendilise tõenäosusega WRC sarjast lahkuv Citroen peab ikkagi Ogier´ga läbirääkimisi 

Toimetas Jarmo Jagomägi, 15. november 2019 16:23
Sebastien Ogier. Foto: PAU BARRENA/AFP
Eile kuulutasid mitmed mainekad väljaanded üle Euroopa, et Citroen lahkub autoralli MM-sarjast. Sellel vaatamata peetakse võimaliku koostöö osas läbirääkimisi senise esipiloodi Sebastien Ogier´ga. 

Paljud allikad viitasid juba neljapäeva lõunal, et Prantsusmaa autotootja 99protsendilise tõenäosusega MM-sarjas ei jätka ning Ogier´ liitumine Toyotaga on vormistamise küsimus. Täna avaldas Autosport aga artikli, kus seisab, et Citroen peab kuuekordse maailmameistriga endiselt läbirääkimisi. 

"Mis WRC-sarja puudutab, siis suhtleme Ogier´ga 2020. aasta hooaja suhtes. Kõigi seniste uudiste kommenteerimine oleks puhas spekulatsioon. Varsti oskame rohkem infot jagada," sõnas PSA Motorsporti ehk Citroeni emafirma pressiesindaja. 

Autoralli MM-sarjast taandumise jutud algasid juba varem, sest väidetavalt soovib PSA Motorsport panustada enam kestvussõitu. Lisaks on plaanitakse laieneda vormel E sarja.

Nii Ogier´l kui ka Esapekka Lappil on Citroeniga kehtiv leping ka tulevaks hooajaks, kuid mõlema tulevik on lahtine.

"Keegi ei räägi midagi ja tundub, et keegi ei teagi midagi. Praegu on siin väga kummalised ajad," ütles üks Autosporti anonüümne allikas Citroenist. 

Samal teemal

14.11.2019
Soome meedia: Jari-Matti Latvala võib pöörata pilgud Hyundai poole
14.11.2019
SORDO SITUATSIOON 2.0? Tommi Mäkinen oma sihtmärgist: olen temast väga-väga huvitatud
14.11.2019
Prantsusmaa meedia: Ogier liitub Toyotaga, Citroen pakib pillid kokku!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee