Tarva tagamängijad Egert Haller (vasakul) ja Kristo Saage. Foto: Rakvere Tarvas/Facebook
15. november 2019, 20:50

Piirilinlased ribadeks visanud Rakvere Tarva vahva hooaeg jätkub!

Eesti-Läti korvpalliliiga tänases ainsas kohtumises alistas Rakvere Tarvas kodusaalis 108 : 101 Valga-Valka.

Eelkõige hea rünnaku poolest tuntud Tarvas saigi kohe püssi paukuma, avaveerandil visati 30 punkti ning poolajaks oli koos 55. Tõsi, piirilinlased ei jäänud kaugele maha, nemad kogusid 20 minutiga 49 silma.

Kauem aga võõrustajate tempos ei püsitud. Tarvas võitis kolmanda neljandiku 33 : 19, millega oli kohtumise saatus praktiliselt otsustatud. Külalised olid küll viimasel veerandajal 33 : 20 paremad, kuid mänguks enam ei läinud.

Võitjate poolelt jõudis kahekohalise punktisummani viis mängijat, resultatiivseimana tõi Egert Haller 22 silma. Valga-Valka edukaim oli Ricards Daniels Vanags 27 punktiga.

Tarvas sai nelja kaotuse kõrvale kirja viienda võidu, millega püsitakse kindlalt play-off´i kohal. Kõik seitse mängu kaotanud Valga-Valka on viimasel kohal.