Željko Obradovic.Foto: MAXIM SHIPENKOV/EPA
15. november 2019, 21:07

MAHLAKAS VIDEO | Kriisis Euroliiga gigant sai hävitavalt lüüa, ülikogenud treener saatis kõik mängijad pimedasse kohta! (1)

Korvpalli Euroliiga kahe suure duellis alistas Moskva CSKA kodusaalis kindlalt 88 : 70 Istanbuli Fenerbahce.

Viimaste hooaegade ühe edukama meeskonna, Türgi gigandi Fenerbahce hooaja algus on olnud äärmiselt raske. Kaheksast mängust on võidetud vaid kaks, millega püsitakse tabeli lõpuosas.

Tänases matšis peeti CSKAga sammu umbes avapoolaja jagu, 20 minuti järel oldi kaotusseisus 34 : 39. Kolmanda veerandaja võitsid võõrustajad aga 25 : 15 ning varsti kärises vahe juba enam kui 20punktiliseks.

Järjekordne ebaõnnestumine ajas Fenerbahce ülikogenud peatreeneri Željko Obradovici tõsiselt marru. "Kui te tahate, siis olete väga head. Käige kõik pe***e (f**k you all - toim). Käi pe***e Gigi Datome, sul peaks häbi olema," karjus juhendaja ühel minutilisel mõtteajal.

CSKA poolelt tegid hiilgava partii tagamängijad Janis Strelnieks ja Mike James. Neist viimane viskas 31 (kolmesed 8st 6) ja teine 23 (kolmesed 5st 4) punkti. Fenerbahce resultatiivseim oli Kostas Sloukas 20 silmaga.