Kristjan Kangur.Foto: Stanislav Moshkov
17. november 2019, 18:04

Kalev sai Venemaal korraliku keretäie, mis kukutas nad play-off'i kohalt välja

VTB Ühisliiga hooaega suurepäraselt alustanud ja mitut suurklubi üllatanud BC Kalev/Cramo pidi täna vastu võtma kolmanda järjestikuse kaotuse, kui tulemusega 63:87 jäädi võõrsil alla Krasnodari Lokomotiv-Kubanile. Ühtlasi langes Eesti meistriklubi välja play-off'i kohalt, asudes nüüd üheksandal positsioonil.

Krasnodar võitis avaveerandi 26:19, poolajaks oli idanaabrite klubi edu 42:33. Otsustava neljandiku eel juhtis kodumeeskond 64:46, ka viimasel kümnel minutil oldi Kalevist paremad.

Võidumeeskonna parimad olid endised NBA mängijad: üleplatsimeheks kerkis 21 silmaga Johnny O'Bryant, teda toetasid Mindaguaz Kuzminskas ja Sam Dekker vastavalt 15 ja 13 punktiga. Kalevile tõi 15 silma Kyle Vinales.

Ühisliiga liider on Moskva Himki, kes on võitnud kõik seitse kohtumist. Teisel kohal on viis võitu ja kaks kaotust kogunud Moskva CSKA, Krasnodar tõusis tänase võiduga kolmandaks. Kalev langes üheksandale positsioonile. Play-off'i pääsevad kaheksa paremat meeskonda.