Saskia Alusalu.Foto: Alar Truu
Talisport
22. november 2019, 17:30

Saskia Alusalu teenis Poolas hulga MK-punkte

Kiiruisutaja Saskia Alusalu (25) saavutas Poolas Tomaszow Mazowieckis toimuval MK-etapil 3000 meetri distantsil B-grupis ajaga 4.15,637 11. koha.

Vaheajapunktides tõusvas joones liikunud Alusalu kaotas B-grupi kiireimale naisele, sakslannale Claudia Pechsteinile 5,59 sekundiga. Eestlanna selja taha jäi 17 naist.

Naiste 3000 meetri B-grupi tulemused (kliki pildil):

A-grupis uisutasid kõik 16 naist Alusalust kiiremini. Võistluse võitis tšehhitar Martina Sablikova ajaga 4.06,133.

Nädal tagasi Minskis läbis Alusalu sama distantsi enam kui sekund aeglasemalt ja oli B-grupis 14.

Tänane B-grupi 11. koht annab Alusalule 14 MK-punkti. Kokku on tal neid 3000 meetri arvestuses 25, millega hoiab punktitabelis 28. kohta.

Pühapäeval on kavas naiste ühisstart. Poolas tuleb starti ka Marten Liiv, kes uisutab pühapäeval 500 meetrit.