Pep Guardiola Fernandinho embuses.Foto: Reuters/Scanpix
23. november 2019, 22:00

Man City püstitas Guardiola treenerikarjääri negatiivse rekordi, kuid võitis (1)

Manchester City jalgpallimeeskond sai Inglismaa liiga 13. voorus tähtsa 2:1 võidu otsese konkurendi Londoni Chelsea üle, kuid püstitas seejuures Pep Guardiola treenerikarjääri negatiivse rekordi.

Nimelt valdas City tänases mängus palli 46,74% ajast, mis on statistikaagentuur Opta andmetel madalaim näit, millega Guardiola juhendatud meeskond on tema 381 liigamatšis hakkama saanud. See hõlmab ka FC Barcelona ja Müncheni Bayerni mänge.

Vähesest pallivaldamisest hoolimata sai City Chelseast jagu. N'Golo Kante viis küll Londoni meeskonna 21. minutil juhtima, kuid Kevin De Bruyne viigistas juba kaheksa minutit hiljem. 37. minutil sahistas Chelsea võrku Riyad Mahrez.

Kohtumise üleminutitel lõi palli Chelsea võrku ka Raheem Sterling, kuid VAR tühistas tabamuse imenapi suluseisu tõttu.