Manchester Unitedi ründaja Marcus Rashford.Foto: Danny Lawson
24. november 2019, 20:22

VÄGEV LAHING! VAR ei tõtanud tänu omadele kasvandikele hauast välja roninud Manchester Unitedile appi (2)

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 13. vooru tänases ainsas kohtumises viigistas Manchester United võõrsil 3 : 3 hooaega suurepäraselt alustanud Sheffield Unitediga.

Võõrustajad läksid 52 minutiga 2 : 0 juhtima. Avapoolajal sai jala valgeks poolkaitsja John Fleck, teise 45 minuti alguses hiilgas väga võimsa ja täpse löögiga kesktormaja Lys Mousset.

Maailma üks kuulsamaid klubisid ManU mängis halvasti ja ideetult. Nende avavärav tuli eikusagilt, kui Sheffieldi kaitseliin ei suutnud tsenderdust karistusalast välja lüüa. Pall kukkus Manchesteri satsi vasakkaitsja Brandon Williamsi jalale, kelle hiilgav sooritus lendas väravavõrku.

Viis minutit hiljem säras teine Unitedi kasvandik Mason Greenwood. 18aastane inglane sai varba vahele Marcus Rashfordi filigraansele tsenderdusele. 79. minutil vormistas lõppskoori just Rashford, kes lõi tühja võrku Daniel Jamesi söödu.

Ole Gunnar Solskjäri hoolealuste võimas tagasitulek sai siiski õnnetu lõpu. 91. minutil lõi palli David De Gea selja taha Sheffieldi ründaja Oliver McBurnie. Kuna oli kahtlus, kas mänguvahend puudutas kesktormaja kätt või mitte, konsulteeris kohtunik VARiga, misjärel jäi tabamus jõusse.