Sten-Timmu Sokk.Foto: Martin Ahven
28. november 2019, 20:46

Kalev alistas kindlalt TalTechi ja tõusis Eesti-Läti korvpalliliigas liidrite kannule

BC Kalev/Cramo alistas tänases Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumises koduväljakul tulemusega 108:82 TalTechi meeskonna ja hoiab kümne mängu järel tabelis neljandat kohta.

Valitsev Eesti meister tegi vahe sisse juba esimesel veerandil, mis võideti 33:22. Poolajaks oli seis juba 65:39 ning kuigi TalTech tuli lõpus pisut lähemale, sai Kalev siiski kindla võidu.

Kodumeeskonnale tõi pingilt sekkunud ääremängija Josh Holton 18 punkti ja üheksa lauapalli, seitsmest kolmpunktiviskest kuus tabanud Sten Sokule läks samuti kirja 18 silma. Calvin Godfrey hiilgas kaksikduubliga: 17 punkti ja kümme lauapalli.

TalTechi parimad olid Joonas Järveläinen ja Leemet Böckler vastavalt 18 ja 16 silmaga.

Kümnest kohtumisest kaheksa võitnud Kalev asub liigas neljandal kohal, Eesti meistriklubist jääb ette Ventspils ning täiseduga jätkavad BK Ogre ja Riia VEF. Taltech on nelja võidu ja kuue kaotusega kümnendal kohal.