Jäähoki

PUURIS! Robert Rooba viskas Soomes hooaja kuuenda värava (2)

Toimetasid Mart Treial ja Karl Juhkami, 1. detsember 2019, 21:41
Robert Rooba pildil vasakult teine.Foto: Jyväskylä JYP
Jäähokimängija Robert Rooba sahistas nädalavahetusel kahel korral väravavõrku ning viis oma hooaja kogusaldo kuue tabamuse peale.

Esmalt oli eestlane täpne Jyväskylä JYPi 4:6 (1:2, 0:3, 3:1) kaotusmängus Kalevan Pallo meeskonna vastu. Rooba ilus soolo tegi viis minutit enne lõpusireeni seisuks 3:5. Kaks ja pool minutit hiljem suutis Ossi Louhivaara vähemuses JYPi kaotusseisu minimaalseks kärpida, kuid viimane sõna jäi kodumeeskonnale – Kai Kantola viskas 60. minutil litri tühja võrku.

Ligi 13 minutit jääl viibinud Rooba teenis mängus ka ühe kaheminutilise karistuse.

Päev hiljem oli JYPil revanšivõimalus, mis ka hiilgavalt ära kasutati. Teise omavahelise kohtumise võitsid nemad 4 : 1 ning oma panuse triumfi andis ka Rooba, kes sai matšis kirja nii värava kui ka söödupunkti.

Eestlane on nüüd 26 liigamänguga visanud kuus väravat ja kogunud kaheksa söödupunkti.

Rooba väravaid näeb SIIT ja SIIT, kui otsida protokollis õige koht ja klikkida videoikoonile.