Kaks väravat löönud Joao Pedro siiras rõõm! Foto: FABIO MURRUEPA
3. detsember 2019, 08:12

VIDEO | VINGE! Ülidramaatilise võidu saanud Klavan ja Cagliari jätkavad tippkonkurentsis (4)

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari jätkab Itaalia jalgpalli kõrgliiga hooaega suurepäraselt, eile alistati koduväljakul 4 : 3 Sampdoria.

Eestlase leivaisa ronis välja väga raskest seisust, sest 52. minutiks leiti end 0 : 2 kaotusseisust. 69. minutil õnnestus Radja Nainggolanil üks tagasi lüüa, ent vaid viiv hiljem pääses Sampdoria 3 : 1 juhtima.

Viimasel pooltunnil tegi aga Cagliari imet. Joao Pedro 74. ja 76. minuti väravatest jõuti viigini, võiduka punkti pani Alberto Cerri alles 6. üleminutil! Kokku jagas kohtunik 10 lisaminutit.

Taas algkoosseisu kuulunud Klavan tegi kaasa täismängu. Kohalik portaal hindas meie mehe esitust 5,5 punktiga ning kommentaariga: "2 : 0 väravas oli tal oma süü, esitus polnud päris laitmatu."

Hooaega imeliselt alustanud Cagliari tõusis taas neljandaks. Seega jätkatakse võitlust Meistrite liiga pileti nimel.