Virgil van Dijk koos abikaasa Rike Nooitgedagtiga Ballon d´Or galal. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA
Ohtuleht.ee 3. detsember 2019 15:03
Eile hilisõhtul krooniti kuuendat korda maailma parimaks jalgpalluriks Lionel Messi, kes edestas Virgil van Djiki ja Cristiano Ronaldot. Neist viimast polnud aga galaõhtul kohal. 

Nõnda uuritigi van Dijkilt, et mida ta arvab Ronaldo puudumisest. Muheda olekuga hollandlane vastas ajakirjanikele läbi huumoriprisma: "Miks ta peakski? Kas ta on üldse kandidaat ja minu rivaal?" 

Kui enamik said naljale pihta, siis Ronaldo õde Katia Aveiro seda lahti ei hammustanud. Solvunud naine avaldas Instagramis pika kirja, kus ta siunab van Dijki maapõhja. 

"Kallis Virgil, sinna, kuhu sina nüüd jõudnud oled, on Cristiano käinud tuhaneid kordi. Tead, Cristiano on Inglismaa kolmekordne meister, aga sina pole mitme aasta jooksul seda kordagi saavutanud," kirjutab vihane Aveiro, kes arutleb pikalt, millega Ronaldo on karjääri jooksul hakkama saanud. 

"Virgil, kui hakkad võitma tiitleid, mis päriselt loevad, siis võid edasi rääkida. Kui sul on neid juba mõned olemas, siis tekib sul alles õigus Cristianoga ühes lauas istuda," lõpetab ta oma tiraadi. 

Naljast ei saanud esialgu aru ka Inglismaa tippajakirjanik Piers Morgan. "Cristiano on hoopis teisest klassist mängija, sinu tase temani ei küündi," kirjutas žurnalist esialgu.

Van Dijk aga selgitas olukorda: "Tere, Piers. Kui sa ei loeks vaid seda, mida sotsiaalmeedias kirjutatakse ja kuulaks kogu intervjuud, siis saaksid aru, et tegin nalja. Austan Ronaldot väga." 

Selle peale võttis Morgan süü omaks. "Suurepärane tackle, Virgil... Nagu sinult oodata võibki."