Jose Mourinhol (paremal) ei jäänud muud üle kui Ole Gunnar Solskjäri paremust tunnistada. Foto: Martin Rickett/PA
5. detsember 2019, 08:15

VIDEO | Inglismaale naasnud Mourinho sai Manchester Unitedilt sugeda: „Nad ongi endast tugevamate vastu edukad olnud.“

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti eile õhtul mitu matši, neist tuliseimas alistas Manchester United koduväljakul 2 : 1 Tottenhami.

Kohtumine oli märgiline, sest tööpostile naasnud, kuid seekord Tottenhami eesotsas olev Jose Mourinho, kohtus esimest korda oma eelmise leivaisaga.

Võõrustajad alustasid hästi, pääsedes Marcus Rashford väravast juba 6. minutil juhtima. 39. minutil suutis Dele Alli küll viigistada, ent teise poolaja alguses realiseeris Rashford penalti, vormistades Unitedile võidu.

"United ongi tänavu endast tugevamate vastu hästi mänginud, varasemalt nii Chelsea, Liverpooli kui ka Leicesteriga. Neil pole probleemi kaitsvalt mängida. Nad teevad seda endast paremate tiimide vastu, kes tahavad rohkem palli hoida," sõnas Mourinho esimese kaotuse järel.

Seni oli Tottenham portugallase taktikepi all võitnud kolm mängu, neist kaks Premier League´is ja ühe Meistrite liigas. Ühtlasi lasti liigatabelis United endast mööda, kaht võistkonda lahutab üks punkt.