Marcus Rashford (esiplaanil) väravat tähistamas. Ta sai jala valgeks tänu penaltile.Foto: Martin Rickett
7. detsember 2019, 21:24

SUURÜLLATUS! Kes on Manchesteri parim jalgpalliklubi? Ikka Punased Kuradid! (1)

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 14. vooru keskses lahingus alistas Manchester United linnaderbis 2 : 1 Manchester City. Tulemus on suurüllatus, kuna United on tänavu olnud kahvatu ning City näol on tegemist Premier League'i tiitlikaitsjaga.

Ole Gunnar Solskjäri hoolealused alustasid kohtumist suurepäraselt ning kaitses väga lohakalt mänginud ja Unitedile palju ruumi andnud City jäi kohe tule alla.

Mõlemad ManU väravad tulidki just esimesel 45 minutil. Esmalt lõi hooaja kümnenda Premier League'i värava kesktormaja Marcus Rashford, 29. minutil alistas Anthony Martiali tugev vasaku jala löök postipõrkest City väravavahi Edersoni.

Pärast prantslase tabamust läks kohtumine City kätte. Nad valdasid tohutult palli, kuid Unitedi kindlus püsis. 85. minutil said Pep Guardiola mehed siiski oma tahtmise, kui Nicolas Otamendi lõi nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse.

Kaotus on Cityle seda valusam, et nende suur tiitlirivaal Liverpool võitis täna 3 : 0 Bournemouthi. Vahe kahe gigandi vahel 14 punkti, nende vahele mahub ka homme Aston Villaga madistav Leicester City.