Talisport

RÕVE! Uisutšempionit süüdistatakse 13aastasele tüdrukule intiimpiltide saatmises (5)

Ohtuleht.ee, 13. detsember 2019 19:00
Morgan Cipres koos partneri Vanessa Jamesiga. Foto: TASS/Scanpix
Iluuisutamise Euroopa meistri Morgan Cipres' (28) elu pöörati detsembri alguses pea peale, kui USA spordis seksusaalse ahistamise vastu võitlev organisatsioon SafeSport algatas tema suhtes uurimise. Nimelt kahtlustatakse prantslast 13aastasele tüdrukule siivutute piltide saatmises. 

USA Today kirjutab, et uisutšempion kohtus kaks aastat tagasi USAs treeninglaagris olles 13aastase tütarlapsega, kellele hiljem Instagramis oma peenisest pilte saatis. Neiu rääkis seda küll kohe oma psühholoogile, kuid keeldus esiti politsesse pöördumast. Lõpuks nõustus ta teiste soovitustel seda siiski tegema. 

Väidetavalt nägid prantslase poolt teele läkitatud peeniseklõpse ka USA Today reporterid. 

Lisaks kirjutavad žurnalistid, et Cipresi treenerid, endised olümpiauisutajad John Zimmermann ja Silvia Fontana, üritasid tütarlast ka survestada, et ta avalikuks ei tuleks. 

Cipres ja tema treenerid on esialgsed süüdistused kõik ümber lükanud, kuid pole soostunud täpsustavaid kommentaare veel jagama. Prantslase pressiesindaja saatis meediale ka pöördumise, kus lisas, et iluuisutaja on võtnud omale advokaadi ega lase ennast mutta trampida.

28aastane Cipres on ühes partneri Vanessa Jamesiga tulnud kuuel korral Prantsusmaa meistriks. Lisaks on nende auhinnakapis 2018. aasta MM-proinks ning 2019. aasta EM-kuld.