Kristo Saage Rakvere Tarva särgis. Foto: Facebook @RakvereTarvas
13. detsember 2019, 21:01

TOHOH! Veidemanist ilma jäänud Tarvas tõmbas mullusele meistrile koti pähe (3)

Eesti-Läti korvpalliliiga reedeõhtune ainus mäng pakkus paraja üllatuse, kui eelmisel nädalal Rain Veidemanist ilma jäänud Rakvere Tarvas alistas mulluse meistri Ventspilsi 87:78.

Võrdselt alanud kohtumises võitsid lõunanaabrid avaveerandi 24:23 ja poolaja 48:44. Kolmandal veerandajal haarasid mänguohjad juba virulased ning läksid viimasele vaatusele vastu 65:64 eduseisus, mille siis lõpusireeni hetkeks veelgi suuremaks mängiti.

Tarva resultatiivseim oli Thomas Hamilton IV kes tõi 24 punkti ja noppis 8 lauapalli. Kristo Saage lisas omalt poolt 19, Devin Lee Harris 18 ja Tormi Niits 16 punkti. Kokku käis Tarva eest platsil ainult kaheksa meest. Ventspilsi parim oli Timothy Shots II 19 punktiga.