Žalgirise peatreeneril Šarūnas Jasikevičiusel on käes rasked ajad. Foto: TASS/Scanpix
13. detsember 2019, 22:07

KAHJU! Kaunase Žalgirise ülinukker seeria sai jätku

Baltikumi korvpalli aul ja uhkusel Kaunase Žalgirisel on Euroliigas käimas nukker seeria. Reede õhtul jäädi 82 : 86 alla Valenciale, mis oli leedulaste seitsmes järjestikune kaotus.

Žalgiris võitis avaveerandi 21:19, kuid poolajaks olid peal juba vastased 48:47. Kolmandal veerandajal kulgeti pikalt punkt-punkti heitluses, kuni Valencia neli minutit enne lõppu 8:2 spurdi tegi ning 64:57 ette läks.

Sarnane vahe püsis väga kaua ka viimasel veerandajal, kuni leedulased kolm minutit enne lõppu lähemale, kõigest viie punkti kaugusele said. Seejärel tekkis Žalgirio Arenal mõnus kihin, kus fännid lootsid omade metsikut tagasitulekut, kuid kahest punktist lähemale (82:84) nad ei jõudnudki ning Valencia sai lõpuks 86:82 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Louis Labeyrie 22 punktiga, Žalgirise resultatiivseim oli Edgaras Ulanovas 16 silmaga, keda toetasid Thomas Walkup 15, Jock Landale 12 ja Zach Leday 10 punktiga.