14. detsember 2019, 19:00

VIDEO | Liverpooli ülikõva seeria jätkub, lähim jälitaja kaotas punkte!

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 17. vooru esimeses matšis alistas liider Liverpool koduväljakul 2 : 0 tabeli viimase Watfordi.

Jürgen Klopi hoolealused teenisid rutiinse võidu Mohamed Salahi väravatest. Ta oli täpne 38. ja 90. minutil.

Raudkindlalt liidrikohal püsiv Liverpool on 17 mängust võitnud koguni 16 ja viigistanud vaid ühe. Nõnda edukalt on varasemalt alustanud vaid Manchester City, kes suutis kaks hooaega tagasi täpselt sama saldoga startida.

Klopi hoolalused on nüüd Inglismaa kõrgliigas 34 mängu järjest kaotuseta püsinud, viimati jäädi 3. jaanuaril alla Manchester Cityle. Lisaks on võidetud kaheksa matši jutti.

Ühtlasi kasvatas Liverpool Inglismaa kõrgliigas edu veelgi, sest lähim jälitaja Leicester leppis 1 : 1 viiki Norwichiga. Viimaste värava lõi soomlane Teemu Pukki.

Raske periood on käsil tabeli neljandal Chelseal. Täna jäädi koduväljakul 0 : 1 alla Bournemouthile, viimasest viiest mängust on kaotatud neli.