Aleksandr Šapovalov.Foto: FC Flora
15. detsember 2019, 09:55

HEA TÖÖ! Eesti jalgpallitalent virutas Saksamaal kaks väravat ning aitas meeskonna võidule

Eesti U17 koondise ründaja Aleksandr Šapovalov lõi Freiburgi U17 meeskonna eest sügisringi viimases mängus kaks väravat, kahekordistades oma senise väravasaagi Saksamaal.

Freiburg külastas Darmstadti ning Šapovalovi väravad viisid külalised juba 33. minutiks 2:0 juhtima. Pärast meeskonna kolmandat väravat vahetati ta 61. minutil puhkama ning 3:0 võiduga kohtumine ka lõppes, kirjutab Soccernet.ee.

Enne tänast neli mängu järjest võiduta olnud Freiburg lõpetas sügisringi rõõmsamas tujus, kerkides U17 Bundesligas enda liigatsoonis 14 klubi konkurentsis 12. tabelireale.

FC Flora kasvandik, kes juuli lõpus Saksamaale siirdus, sai poole aastaga kirja 13 liigamängu, millest algkoosseisus jooksis väljakule 11 kohtumises, ning neli väravat. U17 Bundesliga hooaeg jätkub veebruaris.