Šarunas Jasikevicius.Foto: Martin Ahven
18. detsember 2019, 09:55

KAHJU! Kaunase korvpalliässade sügav mõõn jätkub täistuuridel

Viimastel aastatel Euroliigas suurepäraseid tulemusi näidanud Leedu korvpalliklubi Kaunase Žalgiris teenis tänavu juba kaheksanda järjestikuse kaotuse, kui kodus jäädi 68 : 74 alla Istanbuli Anadolu Efesile.

Lähme ajas veidi tagasi. Kuue vooru järel oli Žalgirise seis üsna hea ja tundus, et kõik liigub ülesmäge: kirjas oli kolm kolm võitu ja sama palju kaotuseid. Kuid alates 1. novembrist polegi suudetud oma võidusaldot suurendada ja praegu jagatakse koos Peterburi Zenidiga viimast kohta.

Anadolu Efesi vastu võitis Žalgiris poolaja 43 : 42, kuid lõpuga anti hea võimalus käest. Leedu tiimi parimana viskas Jock Landale 16 punkti. „Nad tegid parema teise poolaja, palju õnne Efesile!“ ütles Žalgirise loots Šarunas Jasikevicius. „Lõpuks said otsustavaks väikesed asjad. Žalgiris ei võida palju mänge, kui otsustavaks saavad just pisiasjad.“