NFL ameerika jalgpalli liiga

VARAJASED JÕULUD! Margus Hunt tegi kolmele vastasmängijale südamliku kingituse 

Ohtuleht.ee, 18. detsember 2019 10:42
Margus Hunt.Foto: AP/Scanpix
Ameerika jalgpallur Margus Hunt käis 16. detsembril külas New Orleans Saintsil, kus tema koduklubi Indianapolis Colts sai kirja kindla 7 : 34 kaotuse.

Kurvast matšist sai Hundi jaoks aga omamoodi ülikooli kokkutulek, sest vastastiimis mängisid mitmed endised kolleegid.

Samal teemal

Karksi-Nuia kettaheitejast sai ameerika jalgpallur Southern Methodisti ülikoolis, kus märgati tema talenti. Hundi esiletõus oli võimas ja peagi purustas ta kõikvõimalikke löökide blokeerimise rekordeid, saades hüüdnimeks Idablokk. Mustangsi võistkonnas sai ta alla nii vägeva põhja, et peagi valiti Hunt NFLi draftis Cincinnati Bengalsi poolt.

Kuid eestlane polnud sugugi ainus SMU vilistlane, kes suure läbimurdeni jõudis. New Orleans Saintsi ridades sai ta kokku kolme endise koolikaaslasega, kellega koos NCAA liigat mängiti: nendeks olid Zach Wood, Thomas Morstead ja Zach Line.

Pärast matši andis Hunt kolmikule oma numbriga Coltsi särgid. Sotsiaalmeedias uuris üks fänn, kas mängijatel on tõesti mängupäevaks nii palju särke ette nähtud? „Mängisin kõigi nende kuttidega koos ülikoolis, seega tellisin enne matši kaks lisasärki, et neile kinkida. Lisaks särk, millega ise mängisin,“ vastas Hunt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee