Roberto Firmino värav viis FC Liverpooli klubide MMi finaali.Foto: Reuters/Scanpix
18. detsember 2019, 21:52

Liverpool pääses üle noatera klubide MMi finaali

FC Liverpool alistas Kataris Dohas toimuva jalgpalliklubide MMi poolfinaalis 2 : 1 Mehhiko klubi Monterrey.

Valitsev Meistrite liiga tšempion asus 12. minutil Nabi Keita väravast juhtima, kuid argentiinlane Rogelio Funes taastas viigiseisu kõigest kaks minutit hiljem.

Liverpool valdas küll vastasest kõvasti rohkem palli, kuid jõudis võiduväravani alles üleminutitel. Roberto Firmino ennetas esimese posti juures Monterrey kaitsjat ning suunas paremalt äärel tulnud Trent Alexander-Arnoldi madala tsenderduse võrku.

Kusjuures Firmino sekkus mängu alles 85. minutil, nii et Jürgen Klopp võib endaga hea vahetuse pärast rahul olla.

Laupäeval toimuvas finaalis on Liverpooli vastaseks Brasiilia klubi Flamengo, kes on valitsev Lõuna-Ameerika Meistrite liiga võitja. Flamengo alistas eilses poolfinaalis 3 : 1 Saudi Araabia klubi Al-Hilal.