Jalgpall

TOHOH! Tunamullune Eesti meister paneb ootamatult pillid kotti 

Toimetas Karl Juhkami, 20. detsember 2019, 14:15
Veel tunamullu said Pärnu naised rõõmustada Eesti meistritiitli üle. Viimased kaks hooaega on kulgenud aga raskemalt, mistõttu on kaela saadud hõbemedalid. Tuleval aastal neid enam Eesti meistriliigas ei näe. Foto: Facebook @EestiNaisteJalgpall
13 korda Eesti naiste meistriks tulnud ja viimasel kahel aastal hõbemedali teeninud Pärnu JK loobus naiste liigades osalemisest.

„Esmalt tahan südamest tänada kõiki mängijaid ja treenereid, kes on meie klubi aastate jooksul esindanud. Tulemused räägivad iseenda eest! Suur aitäh meie headele toetajatele OÜ Savi, AS Danspin, Hummel, Medical SPA ja hotell Estonia, Pärnu linn ning kõik teised, kes meid aidanud on,” lausus Pärnu JK president Raio Piiroja.

„Keskendume nüüd järelkasvuga tegelemisele ja loodan, et selle baasil kasvab üles uus põlvkond, kellega tuleme ühel hetkel naiste jalgpalli tagasi,” lisas endine tippjalgpallur.

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretär Anne Rei tänas Pärnu Jalgpalliklubi, kõiki mängijaid ja toetajaid pikaaegse ja olulise panuse eest naiste jalgpalli.

„Mõistagi on meil väga kahju, et Pärnu JK loobus. Suhtlesime pikalt Pärnu JK esindajatega ja proovisime kaasa aidata lahenduse leidmisele, aga see polnud võimalik,” märkis Rei.

„Oleme naiste jalgpallis tegutsevate klubidega aktiivselt suhelnud ja saame kinnitada, et kandepind on piisav, et järgmiseks hooajaks kaheksa võistkonnaga Meistriliiga komplekteerida,” lisas EJLi peasekretär.

Tavapäraselt kinnitab EJLi juhatus nii naiste Meistriliiga kui ka meeste Premium liiga, Esiliga ja Esiliiga B koosseisu enne aasta lõppu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee